připravila jsem pro vás zdarma

polífkovník

aneb 8 úžasných zeleninových polévek po francouzsku

Jaké recepty najdete v mém Polífkovníku?

  • Mrkvová s červenou čočkou
  • Cizrnová s fenyklem
  • Pórková
  • Dýňová s chilli
  • Trojbarevná zeleninová
  • Česnečka po francouzsku
  • Mrkvová se zázvorem
  • Celerová s ořechy

Pro stáhnutí ebooku prosím zadejte vaše kontaktní údaje:

Máte chuť experimentovat a uvařit si vlastní zeleninovou polévku z vaší oblíbené zeleniny? Přečtěte si můj článek plný inspirace, návodů a triků, které vám pomohou s přípravou polévky 

Tvůj Polífkovník je pro mne právě v tuto dobu, když jsem stále v kuchyni a všichni doma, má záchrana. Našla jsem v něm vynikající recepty. Jednoduché, krásně a jasně popsáno. Spadl mi kámen ze srdce, tolik nového a chutného už jsme s dcerou vyzkoušely. Všem vřele doporučuji, já budu rozhodně pravidelně zařazovat do našeho jídelníčku, díky.
Kristýna Anna Gladiš, průvodkyně hlubinami duše
www.kristynaannagladis.cz
Polífkovník je krásně a přehledně zpracovaný. Pokud už vám lezou krkem stále stejná jídla a nevíte co nového vařit, určitě doporučuji tento ebook. Recepty jsou rychlé a jednoduché, což je pro mě je důležité se třemi dětmi:-). Nejsou zapotřebí žádné speciální suroviny, ale člověk vaří z toho, co obvykle doma má, nebo je běžně dostupné a vykouzlíte výborné a zdravé jídlo. Děkuji za tento e-book, bude mým pomocníkem:-)
Lucka Regenermelová
E-bookem od Moniky jsem naprosto nadšená. Polévky u nás doma frčí a zde jsem našla samé chutné a při tom snadné recepty. Doporučuji, máte se fakt na co těšit!
Lenka Iličková
www.lenka-ileckova.cz
Polévky vaříme hodně, ale většinou ty klasické. Jsem nadšená, že jsme teď obnovili polévkový repertoár i o ty zeleninové. A díky moc i za tipy z článku Jak správně uvařit zeleninovou polévku. Funguje to .)
Od malička jsem „polívková“, a proto jsem velmi ocenila Moničiny recepty, které jsem našla v Polífkovníku. Oceňuji především jejich jednoduchost a také dostupnost ingrediencí. E-book obsahuje také cenné rady, které jsou skvělými pomocníky při přípravě pokrmů či pomohou při výběru přísad receptů. I dobré a zdravé jídlo je určitým druhem terapie. Bon appétit!
Jitka Málková
www.umenimksobe.cz
Moc ráda si v restauracích nebo bistrech dávám moderní zeleninové polévky. Nikdy jsem ale nevěděla, jak si je udělat i doma. Díky Polífkovníku mám nové nápady a recepty! Děkuji moc za inspiraci.
Jana Králová